Strona główna » Odzież niesort. » Oryginał Polski

Odzież niesort. - Oryginał Polski

Od ponad 20 lat jesteśmy jednym z liderów recyklingu odzieży w Polsce. Prowadzimy odzysk używanej odzieży i tekstyliów. Polska jako kraj należący od 10 lat do Unii Europejskiej gwarantuje bardzo dobrą jakość odzieży używanej przy bardzo przystępnej cenie.

Posiadamy od ponad 13 lat własne zbiórki odzieży używanej w Polsce.
Zbiórki są przeprowadzane w dwóch wersjach:

1. Przy wykorzystaniu specjalnie do tego przeznaczonych pojemników na odzież używaną

Pojemniki są zlokalizowane w największych miastach na terenie całej Polski – Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Poznań, Toruń, Opole, Szczecin, Zielona Góra, Gorzów Wlkp., Bydgoszcz i wiele wiele innych, na osiedlach mieszkaniowych charakteryzujących się największymi skupiskami mieszkańców.

Pojemniki są odpowiednio oznaczone, współpracujemy w tym zakresie z dwiema poważnymi organizacjami charytatywnymi : CARITAS oraz Fundacja Pomocy Dzieciom DAR.
Pojemniki są odpowiednio zabezpieczone najnowszymi dostępnymi zabezpieczeniami, a wszyscy pracownicy obsługujący pojemniki są zobowiązani do wykonywania dokumentacji zdjęciowej z poszczególnych etapów zbiórki.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii transmisji danych, zdjęcia są na bieżąco automatycznie wysyłane zaraz po dokonaniu zbiórki do naszej centrali. Pojazdy do zbiórek posiadają system GPS do monitoringu pozycji auta. Dzięki temu mamy 100 % kontrolę naszych pracowników oraz pewność, że każdy kilogram odzieży trafi do naszej firmy, a później do Państwa.

Posiadamy obecnie ponad 5000 szt. kontenerów na terenie całej Polski, dzięki temu jesteśmy Państwu w stanie zagwarantować stabilną jakość towaru pochodzącą z różnych części kraju.

2. Zbiórka uliczna Door-To-Door na terenie całego kraju, na podstawie wcześniej rozdanych ulotek

Posiadamy na terenie Polski 7 ekip zbierających odzież używaną w systemie door-to-door. Nasi pracownicy poruszają się jednakowymi pojazdami wyposażonymi w system GPS. Za każdego kierowcę odpowiada pracownica w dziale call-center. Dzięki temu zawsze zbierzemy całą wystawioną odzież, przez co darczyńcy są zadowoleni i wystawiają odzież kolejnym razem.

Dzięki rozbudowanemu systemowi zbiórek odzieży używanej w Polsce, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu stałą, regularną współpracę przez cały rok, niezależnie od pogody. Jednocześnie gwarantujemy stabilny poziom jakości towaru.

Shopping Cart